Poradní výbor vede a směřuje proces testovacího plánování, podílí se na formulaci zadání a komunikuje s projekčními týmy. Je složený ze zástupců města, vlastníka a nezávislých expertů. Nakonec na základě alternativních scénářů rozvoje připravených projekčními týmy a při zohlednění komentářů veřejnosti formuluje závěry a doporučení pro další postup. Ty budou následně projednány v orgánech městské části a hlavního města Prahy.
Poradní výbor svým složením odpovídá nárokům na složení poroty architektonické soutěže dle pravidel ČKA. Tedy především většinovému zastoupení nezávislých expertů.
Kristýna Lhotská je architekta a urbanistka, působící na Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy jako ředitelka Sekce detailu města. Ve své práci se věnuje zejména koordinaci území, veřejným prostranstvím a změnám územního plánu. Dříve působila jako členka zpracovatelského týmu Metropolitního plánu Prahy.
Rostislav Novák je zodpovědný za vedení společnosti Lordship Group v České a Slovenské republice. V roce 1999 dokončil doktorské studium na ČVUT v Praze. Od té doby získával zkušenosti v oblasti komerčních nemovitostí a pracoval pro mezinárodní společnosti Steen & Strøm, TK development a Penta Investments.
Václav Kožený působí jako místostarosta MČ Praha 6. Jeho hlavní odpovědností je oblast územního rozvoje, evropských fondů a Smart City. Zaměřuje se především na inovace v oblasti městské infrastruktury, které mají za cíl zvýšit kvalitu života obyvatel a efektivitu správy veřejného prostoru. Byl zvolen v roce 2022 za koalici ODS a KDU ČSL.
Petr Hlaváček je architekt a vysokoškolský pedagog. V současné době působí jako náměstek primátora hl. m. Praha pro územní rozvoj a územní plán zvolený za STAN. V letech 2015–2016 byl ředitelem Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy. Jako pedagog působí na FA ČVUT v Praze, kde v letech 2010–2015 vykonával funkci proděkana pro rozvoj.
Petr Prokop je statutární místostarosta MČ Praha 6, do zastupitelstva byl zvolen za uskupení Starostové a nezávislí. Jeho hlavní odpovědností je správa majetku městské části, hospodářská činnost, koncepce a strategický plán. V minulém volebním období měl na starosti i kulturní a komunitní rozvoj, kterému se dlouhodobě věnuje.
Martin Polách je architekt a člen zastupitelstva MČ Praha 6 za politické hnutí ANO. Je předsedou komise pracovní skupiny projektu Osa Červený vrch. Jako člen působí mimo jiné v komisi územního rozvoje.
Jonathan Jackson je zakladatel developerské skupiny Lordship Group. Během svého působení v Praze získal přímé zkušenosti s transformací a růstem developerského a investičního trhu v regionu střední a východní Evropy. V současné době podnikatelsky působí rovněž v Keni, odkud pochází.
David Sušil je technickým ředitelem společnosti Lordship Group pro Českou republiku a Slovensko. V minulosti vedl například projekt Na Příkopě 14 nebo Central Park Karlovy Vary. Tématu rozvoje území Hradčanského rozhraní se dlouhodobě věnuje.
Kees Christiaanse je nizozemský architekt a urbanista. Založil architektonické studio KCAP, které dnes realizuje své projekty po celém světě. V současné době působí rovněž jako profesor na univerzitě ETH v Curychu. V minulosti byl předsedou komise mezinárodní architektonické soutěže 4. kvadrant Vítězného náměstí.
Igor Marko je slovenský architekt a urbanista žijící v Londýně. Založil zde společnost Marko&Placemakers, jejímž je kreativním ředitelem. Již 25 let realizuje úspěšné projekty přesahující tradiční oblast architektury, kdy klade důraz na zapojení veřejnosti a udržitelnost. Působí především ve Velké Británii, na Slovensku a v České republice.
Lenka Burgerová je urbanistka a historička. Architekturu studovala na FA VUT v Brně, hospodářské a sociální dějiny na FF UK. Od roku 2014 má v Praze 7 na starosti rozvoj architektury a urbanismu, kam patří například velké rozvojové území Bubny–Zátory. Vyučuje stavbu měst a další urbanistické předměty na FA ČVUT v Praze a FUA v Liberci.
Štěpánka Enderle je krajinářská architektka a zakladatelka architektonického ateliéru L&SCAPE. Studovala na pražské ČZU, brněnské Mendelově univerzitě a vídeňské BOKU. Je členkou představenstva České komory architektů. Její studio se zabývá širokým rozsahem krajinářských témat i propagací krajinářské architektury.
Gyler Mydyti je architektka a urbanistka působící v architektonickém studiu KCAP. Ve své praxi se věnuje především problematice územního rozvoje v postsocialistických zemích a v zemích zasažených válečným konfliktem. Vědecky a studijně působila na univerzitě ETH v Curychu. V současné době vyučuje na Universität Liechtenstein.
Matyáš Sedlák je architekt a urbanista, spoluzakladatel architektonického studia m4 architekti. Studoval na Fakultě architektury ČVUT v Praze. S územím Hradčanského rozhraní má bohaté zkušenosti, dříve totiž pracoval na urbanistické studii pro IPR Praha, která zpracovala alternativy zástavby území navazující na stanici metra Hradčanská.